Avalyne Vaikui: Kodel Svarbu Teisingai Pasirinkti?

  • Posted on
  • No Comments

Testi prekiu paieška Peržiureti prekiu krepšeli. Ateityje šio lango nerodyti. JavaScript seems to be disabled in your browser. JavaScript turi buti instaliuota jusu naršykleje, jog ši svetaine veiktu. Šiandien mažiesiems skaitytojams Kornelijos, geriau žinomos Kakes Makes vardu, pristatineti nereikia. Jiems jau daug kartu teko ja sutikti – arba atsivertus viena iš gausybes knygu, arba apsilankius nuotaikingame spektaklyje.

Kornelijos niekas nevadina kitaip, kaip tik Kake Make. Butent šis vardas puošia megstamiausias jos kelnes su placia kišene ir ivairiaspalviais langeliais. Niekas jos nevadina tikruoju vardu, bet del to Kake Make nesuko galvos – jai daug labiau rupi žaisti ir prisigalvoti ivairiausiu išdaigu bei nuotykiu.

Ji išbande ivairiausias profesijas – state smelio pilis lyg architekte, lipde skulptureles kaip tikra skulptore, o veliau gere arbatele savo žaislu kompanijoje. Taciau po kiekvieno smagaus užsiemimo ar išdaigos ateina metas tvarkytis. Kaip Kakei Makei seksis susidoroti su šiuo nuobodžiu užsiemimu? Negausu knygeles tekstas puikiai papildo itin spalvingi ir išraiškingi piešiniai.

Knygos autore dailininke Lina Žutaute teigia, kad sukurti Kakes Makes serija ja paskatino…

Žaismingas sapno-pasakos principas padeda sukurti itin itikinama pasakojima apie iproti tvarkytis ir atsakomybe už savo daiktus. Tai pamokanti knyga ne tik mažiesiems, bet ir ju teveliams. Knygos autore dailininke Lina Žutaute teigia, kad sukurti Kakes Makes serija ja paskatino… Jos sunus jau nuo pirmuju metu domejosi knygomis, taciau tuo metu lietuvišku paveiksleliu knygu nebuvo. Todel dailininke savo sunui eme pasakoti istorija apie patrakusia mergaite Kake Make.

Online knygyno asortimente tukstanciai ivairaus žanro knygu vaikams.

Tada Kake Make, o kartu ir autores namus, aplanke Netvarkos nykštukas. Nuostabios iliustracijos ir grazi istorija, vaikui is tiesu labai patiko. Online knygyno asortimente tukstanciai ivairaus žanro knygu vaikams. Siulome ne tik išsamu Kake Make ir Netvarkos nykštukas aprašyma, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kurianciu vaiku ir jaunimo rašytoju knygomis, bei sužinoti, ka dar išleido Lina Žutaute. Parengeme populiariausiu Lietuvos ir užsienio autoriu gyvenimo santraukas.

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ka reikia žinoti apie Kake Make ir Netvarkos nykštukas. Knygos puslapyje rasite trumpa siužeta, ištrauka, puslapiu skaiciu, leidimo metus, nurodyta kurinio verteja ir kita naudinga informacija. Daugelis knygu turi ir skaitytoju atsiliepimu skilti. Jei tokiu nera – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomone apie leidini ir palengvinkite kitiems apsisprendima pirkti.

Isigyti internetu knyga Kake Make ir Netvarkos nykštukas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greiciausiai, megiamai knygai taikoma akcija ir ja nusipirksite už patrauklia kaina. Nemokamas pristatymas Lietuvoje i nurodyta vieta nuo 25 euru. Pristatymo kainos i užsieni. Nuo lapkricio 26 dienos iki šv. Visu pirma, reiketu suprasti, kad per kompiuteri ijungti animacini filmuka su pasakos adaptacija yra ne tas pats, kas realiai pasakoti istorija.

Jei norite, kad butu lavinama vaiko fantazija, reiketu pasakas skaityti arba sekti patiems. Rinkdami pirmasias pasaku knygas vaikui, venkite negatyvaus turinio. Pirmosios pasakos gali buti apie gyvunus ir žverelius, jose gali buti integruoti pažintiniai žaidimai. Kadangi maži vaikai sunkiai sutelkia demesi, iš pradžiu rinkites trumpas pasakas ir su amžiumi jas ilginkite.

Pasaku nauda. Share on facebook.

Geriausia nepirkti knygos vien pagal viršeli ar paveiksliukus – jei turite galimybe, pavartykite ja ir paskaitykite bent pradžia ir pabaiga. Tai pades ivertinti, ar pasaku turinys tinkamas ir atitinka vaiko amžiu. Kodel vaikams reikalingos pasakos? Pasaku nauda. Share on facebook. Share on linkedin. Share on pinterest.

Pratimai nugaros raumenims. Vasara – stovyklu laikas.

Share on whatsapp. Share on email. Susije straipsniai. Kaip karantinas gali padeti sustiprinti tevu ir vaiku ryši. Avalyne vaikui: kodel svarbu teisingai pasirinkti? Parengtos praktines gaires del interneto ir išmaniuju irenginiu naudojimo mokyklose ir šeimose. Nugaros skausmas – kaip išvengti? Pratimai nugaros raumenims. Vasara – stovyklu laikas. Kudikiu ir mažu vaiku mitybos niuansai šiandien. Sausos rankos – kaip prižiureti ranku oda?

About Author